Jménem výboru Bobtail clubu bych ještě jednou chtěla poděkovat všem vystavovatelům za přihlášky a všem za účast na klubovém víkendu ve Valticích. Zároveň moc děkuju všem sponzorům, především Super Zoo, Fitbreed a Hunter- We Loves Dog. V neposlední řadě děkuji rozhodčím, paní Eleonor Singer a panu Robertu Kanasovi a všem pomocníkům.

Těšime se brzy opět na shledanou. Petra Márová, předsedkyně BC

On behalf of the Bobtail Club Committee, I would like to thank once again to all the exhibitors for their applications and to all for participating on the club weekend in Valtice. At the same time, many thanks to all sponsors, especially Super Zoo, Fitbreed and Hunter-We Loves Dog. Last but not least, thanks to the judges, Mrs. Eleonor Singer and Mr. Robert Kanas, and to all helpers. 

We look forward to seeing you again soon. 
Petra Márová, President of BC

Speciální výstava/Special Show 13.9.2020 – Robert KANAS

2020sv bob bos651FC448 6BF0 AD19 403E A879065079D4

V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOB  FRIEDA VOM GOITZSCHESEE

V1 CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOS  ERNIE VOM GOITZSCHESEE

 

PSI / MALE   Třída štěňat / Baby Class

ABS   HUMPHREY BOGART SHAGGY EDITION

O: Bagatelle Reata Snow Moon M: Demi Moore Shaggy Edition

Chov: Eleonóra Jamborová Maj: Kapustová Katarína

 

PSI / MALE   Třída dorostu / Puppy Class

VN1    HAPPY BOY OD CHMELOVÉHO ŠTOKU

O: Daimón Bambini di Praga M: Graciella od Chmelového štoku

Chov: Vošmiková Blanka Maj: Ševčíková Andrea

VN2    HABAKKUK OD CHMELOVÉHO ŠTOKU

O: Daimón Bambini di Praga M: Graciella od Chmelového štoku

Chov: Vošmiková Blanka Maj: Švecová Veronika

N3       HONEY BEAR OD CHMELOVÉHO ŠTOKU

O: Daimón Bambini di Praga M: Graciella od Chmelového štoku

                   Chov: Vošmiková Blanka Maj: Batalová Eva

ABS   ADMIRAL BEARS OF PRAGUE

O: Redings Retreat with Silver Panda M: Funny Cover Girl

Chov: Kaskounová Johana Maj: Adamová Eva

 

PSI / MALE   Třída mladých / Junior Class

V1, CAJC, Vítěz Speciální Výstavy Mladý      CYRIL KARINA BOHEMIA

               O: Manrose Plaisir d'Amour M: Angel Chlupatý méďa

             Chov: Lacigová Jitka Maj: Hosnedlová Lucie

 

VD2       CLAUDIUS KARINA BOHEMIA                                     

O: Manrose Plaisir d'Amour M: Angel Chlupatý méďa

Chov: Lacigová Jitka Maj: Zezulová Marta

D         RIN TIN TIN MODRÝ KAŇON

O: Eduard vom Goitzschesee M: Borgia Modrý Kaňon Kabrimo

Chov: Márová Petra Maj: Novotná Radka

PSI / MALE         Mezitřída / Intermediate Class

V1,CAC   QUENTIN TARANTINO MODRÝ KAŇON

                O: Zottels Devil Wears Prada M: Pennylane Aretha Franklin

                Chov: Márová Petra Maj: Kleinertová Lenka

V2,R.CAC   CAIRO KABRIMO

O: L'Atout Coeur of Reality Dream M: Petronella Modrý kaňon

Chov: Morrison Karolina Maj: Balharová Irena

PSI / MALE        Třída otevřená / Open Class

V1 CAC    SHAGGY BEAUTY DANCE THE NIGHT AWAY   

O: Anthony Quinn Shaggy Edition M: Shaggy Beauty Cover Girl  Chov: Zsemlye Nikoletta Maj: Zsemlye Nikoletta

V2 R.CAC QUARTERMASTER MODRÝ KAŇON

       O: Zottels Devil Wears Prada M: Pennylane Aretha Franklin      

       Chov: Márová Petra Maj: Štěpánek Martin

PSI / MALE      Třída vítězů / Winner Class

V1 CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOS   ERNIE VOM GOITZSCHESEE

             O: Shaggy blue Bob's Here is George M: Anastacia vom Goitzschesee  

   Chov: Schulz Beate & Schulz-Lorenz Rene Maj: Schulz Beate & Schulz-Lorenz Rene

 

V2 R.CAC   DUSTIN HOFFMAN SHAGGY EDITION

O: Anthony Quinn Shaggy Edition M: Barking Bobby's Unbreakable Love

           Chov: Jamborová Eleonóra Maj: Biško Jiří

ABS ALESSIO-MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM


O: Enchant Dusty Dot Com M: Shaggy Edition Coco Chanel

Chov: Lambert Laura Maj: Hanáková Laura & Marko Alexander

FENY / FEMALE                   Třída štěňat / Baby Class

VN1     FLUFFY HURRICANE BROOKLYN                        

O: Zottel's Devil Wears Prada M: Shaggy Beauty Cheesecake Factory Chov: Farkas Andrea Maj: Zsemlye Nikoletta

VN2    HEDY LAMARR SHAGGY EDITION    

O: Bagatelle Reata Snow Moon M: Demi Moore Shaggy Edition              

Chov: Jamborová Eleonóra Maj: Pavlová Denisa

FENY / FEMALE                Třída dorostu / Puppy Class

VN1                SHAGGY BLUE BOB'S CARLOTTA

O: Reata's Xenses M: Shaggy blue Bob's Walking in my Shoes     Chov: Semmelroth Andrea & Gerald Maj: Kňákalová Renáta

VN2    YOU ARE MY HEART VON DEN BLUE ZOTTEL'S

O: Wynsilot Wilson For Mat N'Nik M: Shaggy blue Bob's Umberta @ Blue Zottel's    

Chov: Leonhardt Brigitte & Matthias Maj: Leonhardt Brigitte & Matthias

 

N3 ARIEL BEARS OF PRAGUE                                              

O: Redings Retreat with Silver Panda M: Funny Cover Girl         Chov: Kaskounová Johana Maj: Husová Tereza

N4 HENRIETTA OD CHMELOVÉHO ŠTOKU                      

O: Daimón Bambini di Praga M: Graciella od ChmelovéhoCštoku Chov: Vošmiková Blanka Maj: Trnková Taťána

N HONEY QUEEN OD CHMELOVÉHO ŠTOKU                 

O: Daimón Bambini di Praga M: Graciella od Chmelového štoku Chov: Vošmiková Blanka Maj: Král Jan

FENY / FEMALE                 Třída mladých / Junior Class

 

V1, CAJC, Vítěz Speciální Výstavy Mladý, BOJ    RACHEL MODRÝ KAŇON                           

O: Eduard vom Goitzschesee M: Borgia Modrý Kaňon Kabrimo

Chov: Márová Petra Maj: Schulz Beate

V2           CIRI KARINA BOHEMIA                                                                   

O: Manrose Plaisir d'Amour M: Angel Chlupatý méďa                                                    

Chov: Lacigová Jitka Maj: Roudnická Blanka

V3           SHERO WOO BLANCAS LAS ARENAS                          

O: Bagatelle Reata Snow Moon M: Blind Date Of The Klit-Ly's

Chov: Kovačić Nataša Maj: Hajmonová Nikol

VD4        CARA MIA KABRIMO                                                                        

O: L'Atout Coeur of Reality Dream M: Petronella Modrý kaňon

Chov: Morrison Karolina Maj: Morrison Karolina

ABS        RIANA MODRÝ KAŇON                                                                   

O: Eduard vom Goitzschesee M: Borgia Modrý Kaňon Kabrimo

Chov: Márová Petra Maj: Ložek Miroslav

 

FENY / FEMALE                 Mezitřída / Intermediate Class

V1, CAC QUIDA MODRÝ KAŇON                                                                 

O: Zottels Devil Wears Prada M: Pennylane Aretha Franklin

                Chov: Márová Petra Maj: Pavel Aleš

VD2        QUANTARA MODRÝ KAŇON                                                         

O: Zottels Devil Wears Prada M: Pennylane Aretha Franklin

Chov: Márová Petra Maj: Wudyová Dominika

VD3         TAKODA KYONA LOOKS LIKE A LADY      

     O: Youandi Pompidou M: Takoda Kyona The Look of Love

   Chov: Denkers M. J. Maj: Kočárková VeronikaA

ABS        SHERO WOO BY THE BOOK                                        

O: Bagatelle Reata Snow Moon M: Blind Date of The Klit-Ly's

Chov: Kovačić Nataša Maj: Kalousková Kristýna

FENY / FEMALE     Třída otevřená / Open Class

V1,CAC EMMA VON DEN BAYERN-BOBBY 'S

O: Niedersachsen 's Pride Just Remember

M: Astrid von den Bayern-Bobby's

Chov: Kalchschmid Renate Maj: Schlander Jürgen & Christa

V2, RES CAC   QUENDOLINA MODRÝ KAŇON                                

   O: Zottels Devil Wears Prada M: Pennylane Aretha Franklin

   Chov: Márová Petra Maj: Hanusová Blanka

V3           QUEEN MARY MODRÝ KAŇON                                                    

O: Zottels Devil Wears Prada M: Pennylane Aretha Franklin

Chov: Márová Petra Maj: Křivancová Radka

ABS   FUNNY COVER GIRL  

O: Incognito of Snowboot Bears M: Defininitely Xquiszt Adoracion

Chov:Cocchetti Fabio Maj: Kaskounová Johana

FENY / FEMALE                 Třída vítězů / Winner Class

V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOB           FRIEDA VOM GOITZSCHESEE

O: Angel Kenobi from Stone's M: Cosma Shiva vom Goitzschesee

Chov: Schulz Beate & Schulz-Lorenz Rene Maj: Schulz Beate & Schulz-Lorenz Rene

V2, RES.CAC           ESMERALDA KUDLATY TRAMP                     

O: Shaggy Blue Bob's Ploutarchos of Aryaka M: Macoes Anastasia

Chov: Rostworowska Krystyna Maj: Tóthová Martina

V3           UPSIDAISY VON DEN FRECHEN BOBBY'S       

                 O: Shaggy blue Bob's Rebel Yell

                 M: New York von den frechen Bobby's

                 Chov: Raabe Laurita Maj: Schlander Jürgen & Christa

FENY / FEMALE                 Třída čestná / Honour Class

V1        SHAGGY BLUE BOB'S UMBERTA @ BLUE ZOTTEL'S  

O: Shaggy blue Bob's Rebel Yell

M: Shaggy Blue Bob's Never Let Me Down Again

Chov: Semmelroth Andrea & Gerald   Maj: Leonhardt Brigitte & Matthias

FENY / FEMALE                 Třída mimo konkurenci / Out of Competition

1             SILVA SMITHFIELD BEAR                                              

               O: Soft Motion´s Catch of the County M: Belgravia

               Chov: Khrabatyn O. V. Maj: Barhoň Jiří

2             FERGIE VOM GOITZSCHESEE                                

O: Angel Kenobi from Stone's M: Cosma Shiva vom Goitzschesee Chov: Schulz Beate & Schulz-Lorenz Rene Maj: Gronová Dana

SOUTĚŽE:

NEJLEPŠÍ PLEMENÍK / BEST REPRODUCE MALE

1     ZOTTELS DEVIL WEARS PRADA            

-          QUARTERMASTER MODRÝ KAŇON

-          QUASIMODO MODRÝ KAŇON

-          QUENTIN TARANTINO MODRÝ KAŇON

-          QUANTARA MODRÝ KAŇON

-          QUEEN MARY MODRÝ KAŇON

-          QUENDOLINA MODRÝ KAŇON

-          QUIDA MODRÝ KAŇON

VN=Very Promissing, N=Promissing, V=Excellent, VD=Very Good, D=Good

Automatický překladač

Důležitá upozornění

Upozornění pro zájemce o štěňata bobtailu‼️ Při výběru se ujistěte, že štěnata jsou z chovatelské stanice FCI. Existuje stále více organizací, které vydávají své "průkazy původu". Tyto PP však nejsou FCI a štěně z takového chovu je pro nás stejné jako bezpapírové. Příkladem jsou organizace UCI nebo INTERNATIONALER RASSEHUNDE VERBAND E.V. 
Národní a Mezinárodní VÝSTAVY PSŮ NA ROK 2019/2020 ZDE 

Klubová inzerce

ŠTĚŇATA



OSTATNÍ



BOBTAIL V NOUZI