XXXII.Euro Oes Show se bude konat ve dnech 7.+8.6.2019 v Siofóku v Maďarsku- konkrétně v Hotelu Balaton. Viamichelin vypočítal vzdálenost Praha-Siofók na 523km a necelých 6 hodin jízdy. Kdo se chce na Euroshow dopravit letecky, nejbližší letiště Ferenc Liszt Budapešť je vzdálené 135km/1,5hod jízdy. Pořadatelé zajistiil dopravu z letiště do hotelu (1cesta 25euro, zpáteční cesta 40euro).

Pořadatelé zvolili variantu dvou výstavních dnů: v sobotu odpoledne nastoupí k posouzení vedlejší třídy (třída štěňat, dorostu, mladých a veteránů) - rozhodčí paní Sally Duffin z Anglie. V neděli ráno nastoupí třídy hlavní (třída otevřená, mezitřída, šampionů) a po obědě se bude pokračovat soutěžemi a závěrečným soutěžemi – rozhodčí paní Kim Reeves z Anglie. A aby toho nebylo málo, v pondělí od 12hod. proběhne klubová výstava – rozhodčí paní Fiona Zammit z Austrálie.

Informace o semináři, turistickém programu, neformálním večeru a gala večeru budou uvedeny později. V sobotu je v rámci obědu pro všechny účastníky zajištěna tradiční maďarská gulášová polévka a v neděli obdrží každý majitel přihlášeného psa obědový balíček.

Na webových stránkách Euroshow jsou již uvedena data 1.,2. a 3.uzávěrky a ceny za přihlášené psy. Přihlásit se lze emailem – platba bankovním převodem nebo přes webové stránky – platba kreditní kartou. Přihlášky bez platby nebudou přijaty. Psi s kupírovaným ocasem jsou akceptováni.

Ubytování v Hotelu Balaton. Ceny jsou uvedeny na webových stránkách euroshow. Například dvoulůžkový pokoj vychází na 56,5euro/osoba/noc. Cena za psa je 18euro/noc. Pokud si pokoj zarezervujete, musíte uhradit bankovním převodem 25% z celkové částky, dalších 25% celkové částky 30 dní před příjezdem a pak zbylých 50% lze uhradit na místě. POZOR! V případě zrušení rezervace hotel peníze nevrací (pokud zrušíte rezervaci do 14ti dnů před datem příjezdu, můžete zálohu použít pro ubytování v daném hotelu do 3 měsíců od zrušení rezervace).

Pro majitele karavanů je zde nedaleký Aranypart kempink.

Podrobné informace k celé akci naleznete na webových stránkách http://eurobobtailshow2019.com/ Webové stránky Euro OES Fóra: http://www.euro-oes.eu/                                                                                                                                                        Karolina Morrison

2019 euro a7DCAE9D4 BD39 D075 C2CD ACACE82434E3Automatický překladač

Důležitá upozornění

pozor poradce chovu dočasná adresa od 1.6. do 31.10.2019 je: Danuše Horáková, 285 09 Kácov - Zliv, Račanská 25

Výbor Bobtail clubu ČR s lítostí oznamuje, že nás navždy opustil významný a dlouholetý chovatel a především kamarád Joachim Pilz, který velmi přispěl k rozvoji chovu bobtailů v ČR. V jeho osobě ztratil ,,bobtailí svět" velmi mnoho. Vzpomínáme s úctou a láskou

-----------------------------------------

nové VALTICE 2019 Klubová výstava a Speciální výstava VÝSLEDKY A FOTO ZDE

..................................................

NOVÉ  Výsledky SRPNOVÉHO kola fotosoutěže  ZDE
.................................................

KV KONOPIŠTĚ 1.5.2019 - VÝSLEDKY A FOTO ZDE

CLUB SHOW KONOPIŠTĚ 1.5.2019  - RESULTS AND PHOTOS HERE

Upozornění pro zájemce o štěňata bobtailu‼️ Při výběru se ujistěte, že štěnata jsou z chovatelské stanice FCI. Existuje stále více organizací, které vydávají své "průkazy původu". Tyto PP však nejsou FCI a štěně z takového chovu je pro nás stejné jako bezpapírové. Příkladem jsou organizace UCI nebo INTERNATIONALER RASSEHUNDE VERBAND E.V. 
 
Článek Klíšťata a jak na ně  ZDE
EURO OES SHOW 2017 VALTICE  výsledky a foto ZDE

KLUBOVÉ VÝSTAVY PSŮ NA ROK 2019 ZDE

Národní a Mezinárodní VÝSTAVY PSŮ NA ROK 2019 ZDE 

Klubová inzerce

ŠTĚŇATAOSTATNÍBOBTAIL V NOUZI