XXXII.Euro Oes Show se bude konat ve dnech 7.+8.6.2019 v Siofóku v Maďarsku- konkrétně v Hotelu Balaton. Viamichelin vypočítal vzdálenost Praha-Siofók na 523km a necelých 6 hodin jízdy. Kdo se chce na Euroshow dopravit letecky, nejbližší letiště Ferenc Liszt Budapešť je vzdálené 135km/1,5hod jízdy. Pořadatelé zajistiil dopravu z letiště do hotelu (1cesta 25euro, zpáteční cesta 40euro).

Pořadatelé zvolili variantu dvou výstavních dnů: v sobotu odpoledne nastoupí k posouzení vedlejší třídy (třída štěňat, dorostu, mladých a veteránů) - rozhodčí paní Sally Duffin z Anglie. V neděli ráno nastoupí třídy hlavní (třída otevřená, mezitřída, šampionů) a po obědě se bude pokračovat soutěžemi a závěrečným soutěžemi – rozhodčí paní Kim Reeves z Anglie. A aby toho nebylo málo, v pondělí od 12hod. proběhne klubová výstava – rozhodčí paní Fiona Zammit z Austrálie.

Informace o semináři, turistickém programu, neformálním večeru a gala večeru budou uvedeny později. V sobotu je v rámci obědu pro všechny účastníky zajištěna tradiční maďarská gulášová polévka a v neděli obdrží každý majitel přihlášeného psa obědový balíček.

Na webových stránkách Euroshow jsou již uvedena data 1.,2. a 3.uzávěrky a ceny za přihlášené psy. Přihlásit se lze emailem – platba bankovním převodem nebo přes webové stránky – platba kreditní kartou. Přihlášky bez platby nebudou přijaty. Psi s kupírovaným ocasem jsou akceptováni.

Ubytování v Hotelu Balaton. Ceny jsou uvedeny na webových stránkách euroshow. Například dvoulůžkový pokoj vychází na 56,5euro/osoba/noc. Cena za psa je 18euro/noc. Pokud si pokoj zarezervujete, musíte uhradit bankovním převodem 25% z celkové částky, dalších 25% celkové částky 30 dní před příjezdem a pak zbylých 50% lze uhradit na místě. POZOR! V případě zrušení rezervace hotel peníze nevrací. Pro majitele karavanů je zde nedaleký Aranypart kempink.

Podrobné informace k celé akci naleznete na webových stránkách http://eurobobtailshow2019.com/ Webové stránky Euro OES Fóra: http://www.euro-oes.eu/                                                                                                                                                        Karolina Morrison

2019 euro a7DCAE9D4 BD39 D075 C2CD ACACE82434E3Automatický překladač

Důležitá upozornění

POZOR DUO CACIB BRNO 2.2. + 3.2.2019, 1uzávěrka: 3.12.2018, https://www.duocacib.cz/

...................................................

NOVÉ  Výsledky říjnového kola fotosoutěže  ZDE

....................................................

POZOR Změna poradce chovu

....................................................

info: EURO OES SHOW 2019

....................................................

NOVÉ VALTICE Klubová výstava a Speciální výstava 8. - 9.9.2018 FOTO KV ZDE 

FOTO SV ZDE

Výsledky KV + článek ZDE   

Výsledky SV + článek ZDE

Upozornění pro zájemce o štěňata bobtailu‼️ Při výběru se ujistěte, že štěnata jsou z chovatelské stanice FCI. Existuje stále více organizací, které vydávají své "průkazy původu". Tyto PP však nejsou FCI a štěně z takového chovu je pro nás stejné jako bezpapírové. Příkladem jsou organizace UCI nebo INTERNATIONALER RASSEHUNDE VERBAND E.V. 
EURO OES SHOW 2018 výsledkyZDE, FOTO ZDE
Článek Klíšťata a jak na ně  ZDE
EURO OES SHOW 2017 VALTICE  výsledky a foto ZDE

KLUBOVÉ VÝSTAVY PSŮ NA ROK 2018 ZDE

Národní a Mezinárodní VÝSTAVY PSŮ NA ROK 2018 ZDE 

Klubová inzerce

ŠTĚŇATAOSTATNÍBOBTAIL V NOUZI